SALON AGATA W LUBLINIE - TUŻ PRZED OTWARCIEM

SALON AGATA W LUBLINIE - TUŻ PRZED OTWARCIEM

Ostatnie tygodnie przed otwarciem salonu meblowego Agata w Lublinie to szkolenia dla pracowników i prace wykończeniowe wnętrza sklepu. 

Budynek nowego salonu meblowego sieci Agata w Lublinie już jest gotowy. Inwestycja powstaje przy skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z Al. Kraśnicką w przestrzeni należącej do nowego Parku Handlowego. Od kilku tygodni blisko 100 pracowników sklepu odbywa szkolenia w salonach tej sieci w całym kraju. Inwestycja jest na etapie wykańczania wnętrza, a otwarcie planowane jest na koniec września 2015. Tradycyjnie w pierwszych dniach funkcjonowania sklepu obowiązywać będą atrakcyjne promocje cenowe i oferty specjalne.

Największy wybór mebli w regionie
To już drugi salon tej sieci otwierany w tym roku. Podobnie jak inwestycja w Białymstoku (otwarta pod koniec lipca 2015) salon Agata w Lublinie posiada nową komunikację wizualną i jest największym tego typu sklepem w regionie. Jego powierzchnia zabudowy wynosi ponad 9 tys. m2 a cały obszar inwestycji - ponad 15 tys. m2. Przy obiekcie powstało 261 miejsc parkingowych. Inwestycja budowana jest od podstaw według autorskiego konceptu salonów Agata.

W ofercie salonu znajdą się kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz będą produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. Ekspozycji towarzyszyć będą przykładowe aranżacje prezentujące poszczególne kolekcje mebli i różne style. Dzięki temu klienci będą mogli czerpać inspiracje z gotowych rozwiązań.

Załączniki

Pobierz wszystkie

LUBLIN_-_SALON_AGATA_2.jpg

grafika | 4,47 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.