REKORD FREKWENCJI NA OTWARCIU SALONU AGATA W LUBLINIE
REKORD FREKWENCJI NA OTWARCIU SALONU AGATA W LUBLINIE

REKORD FREKWENCJI NA OTWARCIU SALONU AGATA W LUBLINIE

Blisko 25 tysięcy osób odwiedziło salon Agata w Lublinie w weekend otwarcia. Wybrane promocje potrwają do 4 października.

25 września (w piątek) w Lublinie otwarty został nowy salon meblowy Agata. Jest to już 18. sklep tej sieci w Polsce. Przez cały weekend otwarcia, kiedy to obowiązywały specjalne promocje i rabaty cenowe salon odwiedziło blisko 25 tysięcy osób. To rekordowy wynik w porównaniu do inauguracji, które w ostatnich latach miały miejsca w innych miastach Polski.

Wybór i inspiracja
W ofercie salonu Agata znajdują się produkty ponad 200 producentów mebli i dodatków aranżacyjnych. Są to kolekcje mebli do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, łazienki, jadalni i kuchni, narożniki, sofy i fotele, szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. Większość mebli tapicerowanych posiada szeroki wybór tkanin i skór. Na uwagę zasługują meble modułowe, które pozwalają tworzyć własne zestawy wypoczynkowe z siedzisk składających się na sofy, fotele  i narożniki. W części salonu przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz znajdują się produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. 

Całej ekspozycji towarzyszą przykładowe aranżacje prezentujące poszczególne kolekcje mebli i różne style wnętrz. Dzięki temu klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych rozwiązań. W salonie znajduje się także kącik dla dzieci oraz kameralna kawiarnia.

18. salon w Polsce

Salon w Lublinie jest jednym z pierwszych obiektów sieci Agata posiadającym nowe logo i odświeżony system identyfikacji wizualnej. Według tego standardu będą tworzone kolejne salony tej sieci w Polsce. Sklep powstał przy skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z Al. Kraśnicką w przestrzeni należącej do nowego Parku Handlowego. Jest to już 18. salon sieci Agata w Polsce. Obszar inwestycji wynosi blisko 15 tys. m2, ekspozycja obejmuje ok. 11 tys. m2. 

Godziny otwarcia salonu Agata w Lublinie:
Poniedziałek – sobota od 10:00 do 20:00
Niedziela: od 10:00 do 19:00

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC_2387.jpg

grafika | 19,4 MB

Pobierz
0T5A9019.jpg

grafika | 14,7 MB

Pobierz
0T5A9008.jpg

grafika | 14,6 MB

Pobierz
0T5A9064.jpg

grafika | 9,14 MB

Pobierz
_DSC9421.jpg

grafika | 8,89 MB

Pobierz
_1100608.jpg

grafika | 4,71 MB

Pobierz
0T5A9031.jpg

grafika | 14,8 MB

Pobierz
0T5A9073.jpg

grafika | 11,8 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.