Kurs aranżacji z M jak Mieszkanie
Kurs aranżacji z M jak Mieszkanie
Kopiuj tekst

Kurs aranżacji z M jak Mieszkanie

Bezpłatne porady stylistek i architektów w warszawskim salonie Agata Meble. 
 
W sobotę, 17 października, w warszawskim salonie Agata Meble odbędzie się spotkanie ze stylistkami oraz architektami magazynu „M jak Mieszkanie”. Zainteresowani mogą posłuchać profesjonalnych porad z zakresu aranżacji wnętrz, funkcjonalnego gospodarowania przestrzenią, a także osobiście poznać redakcję „M jak Mieszkanie”.

W trakcie spotkania będzie możliwość skorzystania z indywidualnych i bezpłatnych konsultacji ekspertów, więc warto przyjść do salonu przygotowanym. Osoby, które planują aranżację mieszkania powinny przynieść plan pomieszczeń lub zdjęcia miejsc, które chcą zaaranżować – dodaje Angelika Anusiewicz-Bochenek, zastępca dyrektora ds. marketingu sieci Agata.

Stylistki i architekci będą do dyspozycji odwiedzających salon Agata Meble w sobotę, 17 października, w godzinach od 12:00 do 15:00. Spotkania i konsultacje odbędą się na pierwszym piętrze warszawskiego salonu Agata Meble, mieszczącego się przy alei Krakowskiej 61.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.