3 pomysły na prezentacje zdjęć z wakacji – sprawdź jak zachować wspomnienia lata

3 pomysły na prezentacje zdjęć z wakacji – sprawdź jak zachować wspomnienia lata

Początek września zwiastuje kończący się okres beztroski i braku obowiązków, a towarzyszy mu tęsknota za wakacyjnymi dniami pełnymi słońca. Aby móc zatrzymać te wspomnienia i przez cały rok cieszyć się minionymi chwilami, stwórz za sprawą fotografii magiczny klimat w swoim wnętrzu. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak dopasować zdjęcia do pomieszczeń, tak aby zdobiły Twoje mieszkanie przez cały rok.

Kilka wywołanych, wakacyjnych fotografii wystarczy, by cztery kąty wydawały się bardziej przytulne i ciepłe. Jednak jak uniknąć monotonii i oryginalnie ozdobić pokój, aby zdjęcia komponowały się z innymi dodatkami przez cały rok? W salonach Agata znajdziesz wiele ramek i dekoracji, które na pewno dopasujesz do swojego wyjątkowego stylu.

Klasyczne rozwiązanie

Tradycyjnym rozwiązaniem są ramki na zdjęcia, które znajdują się niemal w każdym domu. Aby nie stanowiły nudnego akcentu, ważny jest wybór ich wielkości, koloru czy też wzoru. Możesz zdecydować się na kolorystykę zgodną z tłem fotografii, bądź wybrać niestandardowe wzory, które będą przykuwały uwagę. Pamiętaj tylko, że kolorowe ramki najlepiej komponują się z naturalnymi, stonowanymi kolorami ścian. Jeżeli lubisz eksperymentować i preferujesz oryginalne rozwiązania, możesz stworzyć kolaż z mniejszych ramek i ułożyć go w ciekawy napis, albo zdecydować się na jedną dużą fotografię, która znajdzie się w centralnym punkcie pomieszczenia, a dookoła niej powiesić mniejsze. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!
Ramki na zdjęcia Agata S.A.

Ramki na zdjęcia Agata S.A.

images-12-124149-bb22-122036.JPGimages-12-124157-bb47-17101714.JPGimages-12-124149-bb22-122036 (1).JPGha1765051.jpgimages-12-124117-bb04-1127420.jpg1560-000-200-000-0151-2.jpgimages-12-124125-bb06-lp0059-2.JPG

Wykaż się kreatywnością

Kupno tablicy korkowej to kolejny sposób, dzięki któremu możesz zatrzymać wakacyjne chwile. Taki element dekoracji możesz postawić na komodzie, zawiesić na ścianie w poziomie czy w pionie – wszystko zależy od Ciebie! Jedno jest pewne – jest tak uniwersalny, że dopasuje się zarówno do sypialni jak i pokoju dziennego. Eksperymentować możesz także z ułożeniem zdjęć, oraz doborem pinesek, które utrzymają je na tablicy. W ofercie salonów Agata znajdziesz również ramki dekoracyjne
z klamerkami, do których możesz przyczepić fotografie w różnych formatach. Ciekawe wzory tła na pewno będą delikatnym urozmaiceniem wystroju Twojego mieszkania.
Tablice korkowe

Tablice korkowe

Tablice na zdjęcia Agata S.A.

Tablice na zdjęcia Agata S.A.

Dodatki w słonecznym wydaniu

Świetnym rozwiązaniem są także gadżety z wakacyjnymi motywami. Możesz wybrać kilka zdjęć i wydrukować je na poduszce, kubku, czy breloku. Zasypiając, pijąc kawę w pracy, czy otwierając torebkę – każdego dnia będziesz mieć okazję przywoływać minione, letnie chwile. Wakacje to czas, który nie trwa długo, ale to jak długo zostanie w naszej pamięci – zależy od nas.
Bez tytułuaa.png

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.