GWIAZDY DEKOROWAŁY Z DZIEĆMI
GWIAZDY DEKOROWAŁY Z DZIEĆMI

GWIAZDY DEKOROWAŁY Z DZIEĆMI

Agnieszka Hyży (Popielewicz), Grzegorz Hyży i Grażyna Wolszczak na świątecznych warsztatach z dekorowania. Charytatywny event zorganizowały salony Agata i Fundacja Mam Marzenie. 

11 grudnia w warszawskim salonie Agata podopieczni Fundacji Mam Marzenie razem z aktorami, dziennikarzami i muzykami tworzyli wyjątkowe świąteczne kartki i dekorowali wigilijne stoły. W tym charytatywnym spotkaniu uczestniczyło 14 dzieci, którym pomagali m.in. Grażyna Wolszczak, Agnieszka Hyży (Popielewicz), Grzegorz Hyży, Marta Kielczyk, Ula Dębska i Michał Baryza (finalista programu Top Model).

W salonie Agata został przygotowany duży stół, który wypełniły kolorowe i świecące dodatki. Podczas spotkania powstały oryginalne świąteczne kartki, bombki i stroiki, które następnie wzbogaciły świąteczny stół. Dzieci wspólnie z gwiazdami stworzyły dwie wyjątkowe aranżacje. Spotkanie zakończył kameralny występ Grzegorza Hyżego.

Cieszę się, że udało się zorganizować spotkanie, na którym przez twórczą zabawę namalowaliśmy uśmiech na twarzach tych dzieci. One mają za sobą wiele trudnych doświadczeń i wciąż trzeba budzić w nich nowe marzenia, które potem z pasją pomagamy im spełniać. Obecność znanych i popularnych osób na pewno urozmaica życie nie tylko tym dzieciom, lecz także ich rodzinom – powiedziała Monika Pałka z Fundacji Mam Marzenie.

                                                  ****
Mam marzenie
Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja dostarcza tym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na lepszą przyszłość. W wykonywaniu tego trudnego, lecz niezwykle satysfakcjonującego zdania bardzo pomocna jest współpraca podejmowana z firmami prywatnymi. Do ich grona w tym roku dołączyła także sieć salonów meblowych Agata, wyposażając pokoje małych marzycieli w całej Polsce.
Agata S.A. to jeden z największych i najstarszych w Polsce dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Pod tą marką funkcjonuje już 18 wielkopowierzchniowych salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Firma współpracuje z kluczowymi producentami mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych z całego świata. Salony Agata oprócz mebli oferują również elementy dekoracyjne, lampy i tekstylia.

Załączniki

Pobierz wszystkie

11_grudnia_12.jpg

grafika | 12,6 MB

Pobierz
11_grudnia_07.jpg

grafika | 15,4 MB

Pobierz
11_grudnia_10.jpg

grafika | 13,7 MB

Pobierz
11_grudnia_02.jpg

grafika | 13,6 MB

Pobierz
11_grudnia_03.jpg

grafika | 13,3 MB

Pobierz
11_grudnia_04.jpg

grafika | 12,6 MB

Pobierz
11_grudnia_01.jpg

grafika | 12,6 MB

Pobierz
11_grudnia_06.jpg

grafika | 12,6 MB

Pobierz
11_grudnia_08.jpg

grafika | 7,91 MB

Pobierz
11_grudnia_09.jpg

grafika | 7,77 MB

Pobierz
11_grudnia_05.jpg

grafika | 13,8 MB

Pobierz
11_grudnia_14.jpg

grafika | 13,8 MB

Pobierz
11_grudnia_11.jpg

grafika | 13,4 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.