SALONY AGATA NA ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL
SALONY AGATA NA ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

SALONY AGATA NA ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Lead

Sieć salonów Agata jest organizatorem dwóch wydarzeń podczas Łódź Design Festival 2016. W trakcie spotkań z ekspertami zostaną przedstawione wyniki raportu z badań „Jak chcą mieszkać Polacy” oraz odbędzie się debata na temat rozwoju segmentu mebli premium w Polsce. 

14 października (piątek) o godz. 17:30 na sali plenarnej Łódź Design Festival zaprezentowany zostanie raport „JAK CHCĄ MIESZKAĆ POLACY”. Dokument powstał w oparciu o badania zlecone przez Salony Agata i opracowane przez TNS Polska. Podczas prezentacji zaproszeni eksperci skomentują wyniki badań i odniosą się do powstałych wniosków.

Poznamy wybory respondentów w zakresie m.in. preferowanych stylów aranżacji wnętrz, najczęściej wybieranych kolorów mebli czy wielkości wymarzonego mieszkania. Dowiemy się także jakie są najpopularniejsze źródła wnętrzarskich inspiracji Polaków i uzyskamy odpowiedź na pytanie, co jest ważniejsze – funkcjonalność mebli czy ich wygląd? Wśród osób komentujących raport będą m.in. Magdalena Rumas (TNS Polska) i Katarzyna Rzehak (krytyk designu).

Porozmawiajmy o markowym designie
W niedzielę (16 października) o godz: 14:00 odbędzie się debata - „MEBLE PREMIUM, KTO KUPUJE MARKOWY DESIGN”. Pretekstem do rozmowy będzie zaplanowane na jesień tego roku otwarcie nowego sklepu Agata (Warszawa Targówek), gdzie powstanie specjalna strefa markowych mebli zaprojektowanych m.in. przez włoskich i niemieckich projektantów.

Zaproszeni na debatę eksperci podzielą się swoją wiedzą w kontekście istniejącej oferty mebli premium, spróbują zdefiniować tę kategorię i jej wpływ na kierunki rozwoju branży meblarskiej. W debacie wezmą udział: Małgorzata Szczepańska (redaktor naczelna magazynu „Elle Decoration”) oraz specjaliści od designu i aranżacji wnętrz – Katarzyna Rzehak (krytyk designu) oraz Szymon Hanczar (architekt wnętrz i projektant).

Łódź Design Festival
10. edycja Łódź Design Festival, najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia związanego z projektowaniem i designem, odbędzie się w dniach 13-23 października 2016 r.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny pod adresem: 

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata_-_Raport.png

grafika | 15 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.