Biała jadalnia na dwa budżety
Biała jadalnia na dwa budżety

Biała jadalnia na dwa budżety

Szukacie nowoczesnych mebli do jadalni w kolorze połyskliwej bieli? Wspólnie z ekspertem salonów Agata wybraliśmy dwie kolekcje na dwa różne budżety – do 3 i do 5 tys. złotych. 

Białe meble o lakierowanych powierzchniach wcale nie muszą być drogie. Już za mniej niż 3 tys. zł kupimy kompletny i atrakcyjny wizualnie zestaw do jadalni. Natomiast za niespełna 5 tys. zł możemy sobie pozwolić na odrobinę luksusu w nowoczesnym wydaniu. 
  
Na każdą kieszeń
Żeby urządzić jadalnię meblami w bieli na wysoki połysk, wcale nie trzeba głęboko sięgać do portfela. Za mniej niż 3 tys. zł skompletujemy funkcjonalną i przyjemną dla oka aranżację złożoną z dużego, rozkładanego stołu, dwóch wysokich witryn i pojemnej komody. Takie możliwości oferuje nam np. kolekcja Alvaro.

Alvaro to połączenie spokojnej stylistyki mebli z kilkoma bardzo funkcjonalnymi udogodnieniami. Blat stołu możemy powiększyć aż do 200 cm, co będzie bardzo przydatne podczas spotkań towarzyskich. Przeszklone witryny pozwolą nam wyeksponować zastawę stołową lub komplety szklanek czy kieliszków. W komodzie, oprócz półek, znajdują się także szuflady, które ułatwią uporządkowanie domowych akcesoriów – podkreśla Angelika Anusiewicz-Bochenek, ekspert z salonów sieci Agata.

Kolekcja Alvaro może się podobać. Ciemniejsze, drewniane dodatki na frontach dobrze komponują się z lakierowanymi powierzchniami. Wizualne walory kolekcji będzie najłatwiej wyeksponować w dobrze oświetlonych jadalniach. Wystarczy uzupełnić aranżację krzesłami tapicerowanymi, np. w kolorze beżu lub jasnego brązu, żeby cieszyć się atrakcyjnym wyposażeniem jadalni w bardzo przystępnej cenie.

Wycena aranżacji: stół rozkładany – 689 zł, komoda – 549 zł, dwie witryny dwudrzwiowe - 2 x 599 zł = 1198 zł. Suma: 2436 zł

Dla fanów designu
Jeśli dysponujecie nieco większym budżetem, nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest wybór wieloelementowej kolekcji. Zbyt dużo mebli może ograniczyć wolną przestrzeń i utrudnić swobodne poruszanie się po jadalni. W wielu przypadkach lepiej postawić na solidność wykonania i efektowny design. Tym bardziej, że już za mniej niż 5 tys. złotych urządzimy jadalnię w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Duży stół, dwie witryny i komoda z kolekcji Attention Exclusive to bardzo dobra propozycja w tym stylu.

Siłą kolekcji Attention Exclusive jest ciekawe wzornictwo, które przejawia się nawet w takich detalach, jak wykorzystanie w roli uchwytów dekoracyjnych listew. Nietypowy, owalny kształty frontów to wyraźna inspiracja nowoczesnym designem. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem są również podświetlane cokoły mebli skrzyniowych. Oprócz wysokich walorów estetycznych, te meble są też bardzo funkcjonalne – w pojemnych witrynach i komodzie na pewno znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne rzeczy – dodaje Angelika Anusiewicz-Bochenek, ekspert z salonów sieci Agata.

Za niespełna 5 tys. złotych nasza jadalnia może wyglądać już bardzo nowocześnie. W kolekcji Attention Exclusive każdy szczegół został dopracowany. Jeśli dodatkowo zaaranżujemy podłogę w ciemniejszym kolorze grafitu lub brązu, a ściany w chłodniejszym odcieniu błękitu lub intensywnej szarości, wystrój naszej jadalni zrobi wrażenie na wszystkich.

Wycena aranżacji: stół rozkładany – 949 zł, komoda – 1299 zł, dwie witryny – 2 x 1099 zł. Suma: 4446 zł

Załączniki

Pobierz wszystkie

Agata_Attention_Excl._komodaATNK52B_J60.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz
Agata_Attention_Excl._komodaANTK23B_J60.jpg

grafika | 1,64 MB

Pobierz
Agata_Alvaro_AVV_01.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz
Agata_Attention_Exclusive.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
Agata_Alvaro.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
Agata_Alvaro_AVK_03.jpg

grafika | 249 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.